Promocja kont bankowych w BGŻ BNP Paribas

promocja kont BGŻ BNP Paribas

Zrób zakupy z kontem w banku BGŻ BNP Paribas

W najnowszej promocji banku BGŻ BNP Paribas nowi posiadacze konta bankowego mogą otrzymać bony o wartości nawet 150 zł. Środki zgromadzone w bonie można wydać na zakupy w wybranej sieci sklepów: H&M, Decathlon lub Biedronka. Nowa promocja kont bankowych potrwa do 30.06.2018 r a jej oficjalna nazwa brzmi: „Zakupy nie muszą nas tyle kosztować”. Promocja dotyczy nie tylko Konta Optymalnego ale również Konta Maksymalnego i Konta Premium.

Co należy zrobić aby otrzymać nagrodę?

Przede wszystkim należy otworzyć konto w banku BGŻ BNP Paribas przed datą 30.06.2018 r. Jako, że promocja obejmuje pierwsze 35 000 otwartych kont to warto się pospieszyć. Po aktywacji konta najpóźniej do 15.07.2018 r  należy zalogować się do bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej i w każdym z kolejnych 3 miesięcy wykonać przelewy na kwotę min 300 zł oraz dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł. Za każdy miesiąc w którym zostaną spełnione opisane powyżej warunki bank przyzna bon o wartości 50 zł. W sumie można zgarnąć bony o łącznej wartości 150 zł.

O przyznaniu nagrody bank BGŻ BNP Paribas zawiadomi do 16 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniono warunki.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas – najważniejsze informacje

Konta w banku BGŻ BNP Paribas dają dostęp do nowoczesnych rozwiązań takich jak bankowość internetowa i aplikacja mobilna na smartfony. Niewątpliwą zaletą Konta Optymalnego jest bardzo niski koszt utrzymania rachunku. Bank nie nalicza opłaty za otwarcie i prowadzenie konta. Wydanie i obsługa karty debetowej również jest darmowa. Wypłaty z bankomatów na terenie kraju są również darmowe pod warunkiem, że korzystamy z bankomatów należących do BGŻ BNP Paribas lub sieci  Planet Cash. Za wypłatę z pozostałych bankomatów niestety zostanie naliczona prowizja w wysokości 5 zł.

Czy warto skorzystać z promocji kont osobistych w banku BGŻ BNP Paribas?

Naszym zdaniem warto. Stosunkowo niewielkim wysiłkiem można otrzymać bony zakupowe o wartości 150 zł. Kwota przelewów, którą trzeba wykonać z konta nie jest wygórowana i w przypadku większości osób wystarczy opłacić z bankowości internetowej miesięczne rachunki aby spełnić warunek promocji. Również nie jest trudne spełnienie warunku dotyczącego transakcji bezgotówkowych.