fbpx

Promocja konta ROR

Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji nowego konta ROR w BGŻ BNP Paribas. Można zgarnąć nawet 400 złotych. warto się pospieszyć, gdyż bank przewidział nagrody tylko dla pierwszych 1000 osób, które otworzą konto Nowe Konto Optymalne oraz zarejestrują się w promocji „Premia dla Ciebie”  w promocji mogą wziąć udział osoby które w okresie ostatnich 6 miesięcy nie posiadały konta ROR w tym banku.  Aktualni posiadacze kont oszczędnościowych, które nie mają i nie miały w ostatnich 6 miesiącach aktywnego RORu  w BGŻ BNP Paribas również mogą uczestniczyć w promocji banku.

Ile kosztuje Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas?

Nowe konto optymalne jest całkowicie darmowe. Bank nie nalicza opłat za prowadzenie rachunku oraz wydanie i obsługę karty. Wypłaty gotówki w bankomatach należących do BGŻ BNP Paribas oraz do sieci Planet Cash również jest bezpłatna. Za wypłaty w innych bankomatach bank niestety naliczy opłatę w kwocie 5 zł od każdej transakcji.

Konta ROR przez internet

Co zrobić aby otrzymać premię w promocji kont BGŻ BNP Paribas?

Promocja składa się tak jakby z 2 części. W pierwszej części można otrzymać 100 zł od banku. Aby otrzymać te pieniądze należy spełnić następujące warunki:

  • Najpóźniej do 19 czerwca 2017 roku złóż elektroniczny Konto Optymalne przez Internet bezpośrednio ze strony banku, która znajduje się pod tym linkiem. Nie czekaj z założeniem konta do ostatniej chwili gdyż tak jak już pisaliśmy w promocji może wziąć udział tylko 1000 pierwszych osób. Ważne!!! Abyś został dopuszczony do udziału w promocji musisz zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe.
  • Najpóźniej do 30 czerwca musisz podpisać dostarczoną przez kuriera umowę o prowadzenie konta
  • W miesiącu lipcu musisz dokonać płatności bezgotówkowych karta na kwotę minimum 300 zł. Jako, że bardzo wiele punktów handlowych akceptuje płatności kartą to myślimy, że bardzo łatwo spełnisz ten warunek.
  • W miesiącu lipcu zapewnij wpływy na swoje konto osobiste w kwocie min. 1000 zł. Może to być np wynagrodzenie lub samodzielna wpłata z konta w innym banku.
  • Najpóźniej do 17 września podaj numer swojego nowego konta w BGŻ BNP Paribas na stronie promocji. Dane do logowania otrzymasz na swój adres mailowy, który podałeś podczas zakładania konta.

Konta ROR przez internet

Co zrobić aby otrzymać od banku dodatkowe 300 zł?

Aby otrzymać kolejne 300 zł nie musisz się wiele natrudzić. wystarczy, że będziesz przez najbliższy rok aktywnie korzystał z wydanej do konta karty. Bank zwróci Ci 2% środków wydanych na zakupy za które zapłaciłeś bezgotówkowo kartą. Maksymalny zwrot to 25 zł w każdym z 12 miesięcy czyli łącznie możesz otrzymać od banku 300 zł. Po doliczeniu 100 zł z pierwszej części promocji maksymalnie możesz otrzymać aż 400 zł.

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!