Nagrody o wartości 300 zł z kontem w BGŻ BNP Paribas

promocja kont ROR w BGŻ BNP Paribas

Promocja konta w BGŻ BNP Paribas!

W BGŻ BNP Paribas masz nie możesz nie tylko otworzyć nowoczesne konto bankowe, ale również możesz otrzymać nagrody o wartości 300 zł. Premia jest podzielona na 2 części: 150 zł możesz otrzymać w przelewem na Twoje nowe konto, 150 zł możesz otrzymać w bonach do które możesz wykorzystać w wybranej przez Ciebie sieci sklepów: Biedronka, Decathlon lub H&M.

Promocja jest dedykowana dla nowych posiadaczy konta w BGŻ BNP Paribas, którzy nie w dowolnym okresie z ostatnich 24 miesięcy konta w BGŻ BNP Paribas.

Co należy zrobić aby zgarnąć premię za założenie konta w BGZ BNP Paribas?

Aby otrzymać od banku nagrody przede wszystkim musisz zarejestrować się pod tym linkiem i otworzyć konto bankowe w BGŻ BNP Paribas nie później niż 8.07.2018 r. Następnie musisz spełniać określone przez bank warunki. Za każde spełnienie warunku przyznawana jest nagroda. Łącznie jeśli spełnisz wszystkie warunki możesz otrzymać od banku 300 zł.

Pierwszym warunkiem jest zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku BGŻ BNP. Po spełnieniu tego warunku otrzymasz od banku na swoje nowe konto pieniądze w kwocie 50 złotych.

Kolejne 3 nagrody w postaci bonów po 50 zł każdy możesz otrzymać jeśli w pierwszym, drugim, oraz trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu pierwszego zalogowania się do bankowości internetowej lub mobilnej wykonasz dowolny przelew z bankowości internetowej lub mobilnej na dowolny numer konta oraz dokonasz płatności przy pomocy karty wydanej do konta na kwotę nie mniejszą niż 300 złotych.

Jeśli w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu pierwszego logowania zapewnisz na konto wpływ kwoty nie mniejszej niż 1000 zł to otrzymasz od banku jeszcze 100 złotych.

W sumie możesz otrzymać nagrody w postaci pieniężnej i bonów do wybranych sklepów o łącznej wartości 300 zł.

WAŻNE!!! Aby otrzymać nagrodę za kolejny etap musisz spełnić warunki niezbędne do otrzymania nagród w poprzednich etapach promocji np. do otrzymania nagrody za 3 miesiąc musisz spełnić warunki za poprzednie 2 miesiące itp.

Czy warto założyć konto w BGŻ BNP Paribas i wziąć udział w promocji?

Naszym zdaniem warto. Konto w BGŻ BNP Paribas jest atrakcyjne a warunki uprawniające do odbioru poszczególnych nagród nie są wygórowane i trudne do spełnienia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że nawet jak nie uda Ci się spełnić wszystkich tych warunków to i tak odbierzesz nagrody za poprzednie etapy które pokonałeś.

Ile kosztuje konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas jest niemal darmowe w utrzymaniu. Otwarcie i prowadzenie konta oraz wydanie i obsługa karty są darmowe bez żadnych warunków. Darmowe są również przelewy zwykłe samodzielnie wykonane w bankowości internetowej. Wypłaty z bankomatów należących do BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe. Jedynie wypłaty z innych niż podane wcześniej bankomatów kosztują 5 zł. Tak więc jeśli nie wybierasz gotówki w „obcych” bankomatach to możesz cieszyć się w pełni darmowym kontem bez żadnych warunków stawianych ze strony banku.

Jak założyć konto w BGŻ BNP Paribas?

Najwygodniejszą metodą założenia konta w BGŻ BNP Paribas jest złożenie wniosku przez internet. Wystarczy, że klikniesz w przycisk „Złóż Wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę banku gdzie wystarczy wypełnić i wysłać formularz internetowy. Umowa zostanie bezpłatnie dostarczona kurierem.