Promocja kont bankowych dla młodych

Promocja konta dla młodych

Ruszyła promocja konta dla młodzieży w banku BGŻ BNP Paribas. Co prawda promocja obowiązuje do 18.11.2018 r. ale warto się pospieszyć bo nagrody są przewidziane tylko dla pierwszych 1500 osób, które spełnią warunki promocji.

Promocja jest skierowana do osób w wieku 18-26 lat

Co można otrzymać w promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas?

W promocji „Zyskaj z Bankiem” do wygrania są bony do sklepu H&M o wartości do 150 zł. Aby móc odebrać nagrodę należy zarejestrować się na specjalnej stronie banku, która znajduje się promocja-bgz-dla-mlodych Następnie trzeba otworzyć konto osobiste oraz podpisać umowę najpóźniej do 18.11.2018 r. Jeżeli wykonasz powyższe czynności, aby otrzymać od banku nagrodę musisz jeszcze spełnić określone przez BGŻ BNP Paribas warunki.

Jakie warunki należy spełnić po otwarciu konta?

  • W miesiącu który następuje po miesiącu w którym otworzyłeś konto powinieneś wykonać 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych oraz wykonać przynajmniej jeden przelew z aplikacji mobilnej GOmobile. Po spełnieniu tego warunku otrzymasz od banku bon do H&M na kwotę 50 zł.
  • Powtórz czynności które wykonałeś (5 transakcji bezgotówkowych i 1 przelew z GOmobile) jeszcze  przez następne 2 miesiące a otrzymasz od banku bon o wartości 100 zł.

W sumie w promocji kont osobistych w banku BGŻ BNP Paribas możesz otrzymać bony o wartości 150 zł.

Szczegołowy regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Czy warto wziąć udział w promocji konta młodzieżowego w BGŻ BNP Paribas?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Warunki które należy spełnić aby otrzymać od banku nagrodę nie są trudne do zrealizowania. Większość sklepów i punktów usługowych akceptuje płatności kartą, więc nie powinno być problemu z realizacją 5 takich płatności w miesiącu. Biorąc pod uwagę powszechność smartfonów dala zdecydowanej większości osób nie będzie problemem pobranie aplikacji GOmobile i wykonanie przy jej pomocy przelewu.

 

Więcej informacji o koncie osobistym w BGŻ BNP Paribas

Konto optymalne w BGŻ BNP Paribas to wygodne konto bankowe z dostępem do zgromadzonych środków nie tylko w placówkach, ale również poprzez aplikacje mobilną oraz bankowość internetową. Ważną zaleta konta optymalnego jest brak kosztów związanych z podstawowymi usługami. Otwarcie i prowadzenie konta jest darmowe. Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie i obsługę karty. Za przelewy krajowe zwykłe wykonywane samodzielnie w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej również nie są naliczane opłaty.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!