fbpx
darmowe przelewy ekspresowe

Od 8 marca ekspresowe przelewy z konta w BZ WBK będą darmowe

Szybkie przelewy za darmo

Od 8 sierpnia 2018 bank BZ WBK dokona zmian w tabeli opłat i prowizji. Z takiej zmiany posiadacze konta w BZ WBK mogą się tylko cieszyć. BZ WBK jako pierwszy spośród banków obecnych na polskim rynku wycofał opłaty za przelewy ekspresowe Express Elixir, Przelew24 oraz BlueCash.

Darmowe wypłaty z bankomatów za granicą

Kolejną grupą klientów która może na pewno ucieszy się ze zmian to osoby przed  26 rokiem życia. Bank dla tej grupy klientów zrezygnował z pobierania opłat za wypłatę gotówki w bankomatach za granicą. Wcześniej bank pobierał od nich za każdą wypłatę z bankomatu za granicą 5 zł. Dla posiadaczy konta, którzy ukończyli 26 rok życia opłata nie ulegnie zmianie i nadal będzie wynosić 10 zł.

Ponadto została wycofana  opłata za ustanowienie zlecenia stałego. Do tej pory taka usługa kosztowała 0,5 zł. Bank zrezygnował również z pobierania opłaty za sprawdzenie salda w bankomacie. Wcześniej kosztowało to 2 zł.

Powyższe zmiany dotyczą konta „Jakie Chcę” w BZ WBK.

Dotychczasowi klienci banku zostaną powiadomieni o zmianach drogą korespondencyjną. Każdy z nich otrzyma płytę CD na której oprócz nowej tabeli opłat znajdzie się również koncert skrzypcowy nagrany z okazji 85-tych urodzin Krzysztofa Pendereckiego.

– Zanim zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian w Taryfie Opłat i Prowizji, porozmawialiśmy o nich z naszymi klientami. Efektem tych rozmów jest m.in. zniesienie opłat za przelewy natychmiastowe dla klientów korzystających z Konta Jakie Chcę czy bezpłatne wypłaty w bankomatach za granicą dla posiadaczy karty Dopasowanej poniżej 26 roku życia. Dzięki takiemu podejściu realizujemy naszą strategię „Bank Jaki Chcesz”. – mówi Marcin Pawłowski, dyrektor Obszaru Marketingu Detalicznego i Rozwoju Oferty w Banku Zachodnim WBK.

Więcej informacji na temat konta „Jakie Chcę” w BZ WBK

Konto „Jakie Chcę” to nowoczesne konto bankowe dające swoim użytkownikom dostęp nie tylko poprzez wizyty w oddziale banku, ale również poprzez kanały elektroniczne takie jak bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna. Prowadzenie konta jest darmowe. Opłata za kartę wydaną do konta wynosi 3 złote, ale w łatwy sposób można tej opłaty uniknąć. Istnieje dwa sposoby na uniknięcie opłaty za obsługę karty:

Pierwszy sposób: Należy w danym miesiącu wykonać przynajmniej 5 transakcji  bezgotówkowych przy pomocy karty wydanej do konta

Drugi sposób:  Należy w danym miesiącu wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę nie mniejszą niż 500 zł

Konto „Jakie Chcę” jest atrakcyjne szczególnie dla młodych osób w wieku 18-26 lat ze względu na niższe opłaty. Z drugiej strony po wprowadzeniu zmian w cenniku może również starsze osoby, szczególnie te którym zależy na wykonywaniu szybkich przelewów nie powinni narzekać.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!