Konta ROR w banku Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne w Pekao!

W dniu dzisiejszym pod lupę weźmiemy konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A. Na początku przyjrzymy się z jakimi opłatami powinni się liczyć  posiadacze tego konta.

Za prowadzenie rachunku Bank pobiera miesięczną opłatę w kwocie 6 zł.  Istnieje jednak dwa przypadki kiedy tej opłaty możemy uniknąć.

1.  Z opłaty za prowadzenie konta są zwolnione osoby w wieku do 26 lat.

2. Jeżeli w danym miesiącu zapewnimy jednorazowy wpływ na konto w kwocie 500 zł oraz dokonamy przynajmniej jednej transakcji kartą wydaną do konta lub przy pomocy aplikacji PeoPay bank nie pobierze opłaty.

Za obsługę karty bank pobiera opłatę w wysokości 3 zł.  Tej opłaty również można uniknąć spełniając warunek który został opisany powyżej.

Wypłaty z bankomatów należących do banku Pekao S.A są bezwarunkowo darmowe.  Opłata za wypłatę środków z bankomatów nie należących do banku PKO S.A na terenie Polski wynosi 5 zł.  Jeżeli zapewnimy jednorazowy wpływ na konto ROR w kwocie 500 zł oraz dokonamy przynajmniej jednej transakcji kartą wydaną do konta lub przy pomocy aplikacji PeoPay to pierwsze dwie wypłaty w danym miesiącu z obcych bankomatów będą zwolnione z opłaty.

Opłata za wypłatę środków zagranicznych bankomatów wynosi 2% transakcji jednak nie mniej niż 5 zł.

Wszystkie przelewy krajowe w złotówkach, wykonane za pośrednictwem bankowości elektronicznej są darmowe.

Otwierając konto ROR w banku Pekao S.A  można skorzystać z atrakcyjnych promocji.

Zwrot 100 zł za polisę OC w PZU S.A

Jeżeli spełnimy opisane poniżej warunki Bank Pekao S.A wróci nam 100 zł z opłaty wydanej na zakup polisy OC na pojazd mechaniczny wykupionej w PZU S.A

Aby otrzymać taki zwrot należy:

  • Otworzyć Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A  najpóźniej do 31 czerwca 2018 roku.  Do czasu wypłaty nagrody konto musi pozostawać aktywne.
  • Zakupić lub odnowić polisę OC w PZU S.A. Bank zastrzega sobie że wysokość składki nie może być niższa niż 200 zł.
  • Po zakupie polisy należy udać się do oddziału lub agencji banku Pekao S.A i przedstawić  dokument potwierdzający zakup polisy.

Aby odebrać nagrodę należy również w każdym z kolejnych sześciu miesięcy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w kwocie 500 zł oraz dokonać przynajmniej jednej (w każdym z tych miesięcy) transakcji bezgotówkowej kartą lub za pośrednictwem PeoPay.

Bank Pekao S.A przygotował również drugą promocję.  Jest to zwrot 7%  za rachunki wydane na telefon komórkowy. maksymalna kwota zwrotu nie może jednak przekroczyć 100 złotych. Bank dokonuje zwrotu tylko za rachunki opłacone przy pomocy chodzenia zapłaty. Oferta jest skierowana głównie do nowych użytkowników konta i aby z niej skorzystać należy spełnić przynajmniej jeden z poniższych warunków:

  • Przed 31 grudnia 2017 roku nie korzystać z żadnego produktu Banku Pekao S.A.
  • W przedziale czasowym pomiędzy 1 lipca 2017 r a 31 grudnia 2017 r nie posiadać konta ROR w banku Pekao S.A
  • W okresie od 1 lipca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku posiadać konto ROR w banku Pekao S.A ale średnie miesięczne saldo  na koncie powinno mieścić się w przedziale między 0 zł a 50 zł.

Aby otrzymać od banku zwrot 100 zł za rachunki telefoniczne oprócz spełnienia przynajmniej jednego z powyższych warunków należy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w kwocie minimum 500 zł oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub za pośrednictwem usługi PeoPay.

Atrakcyjne konto oszczędnościowe

Posiadacze konta ROR w banku Pekao S.A mogą otworzyć konto oszczędnościowe na atrakcyjnych warunkach. Oprocentowanie tego konta wynosi 2,7% w skali roku przez pierwsze 180 dni  przy kwocie poniżej dziesięciu tysięcy. Bank prowadzi konto oszczędnościowe za darmo i daje możliwość dowolnej ilości wpłat i wypłat bez utraty odsetek.

Bank Pekao S.A pomyślał również osobach podróżujących za granicę.  prowadził udogodnienia takie jak:

  • jedna karta do rachunku złotowego i kont walutowych
  • płatności wypłaty bez przewalutowania w USD, EUR, GBP i CHF w kraju i Internecie pod warunkiem zapewnienia środków na koncie prowadzonym w walucie płatności i konto to jest przypisane do karty wielowalutowej
  • możliwość wyboru wizerunku swojej karty spośród ponad 70 wzorów

Naszym zdaniem warto rozważyć otworzenie konta ROR w banku  Pekao S.A.  Nowa oferta kont bankowych prezentuje się dużo lepiej w porównaniu do starej oferty. Osoby młode do 26 roku życia mogą cieszyć się funkcjonalnym kontem bankowym praktycznie bez żadnych opłat.  Osoby po 26 roku życia mogą w łatwy sposób uniknąć wszelkich opłat związanych z prowadzeniem konta bankowego pod warunkiem zapewnienia odpowiednie aktywności na koncie.  Warunki które należy spełnić aby konto było zupełnie darmowe nie są trudne do wykonania.  Otrzymując balkon to nawet najniższe wynagrodzenie możemy je spełnić.  Na korzyść Banku Pekao S.A przemawiają również atrakcyjne promocje dla nowych klientów.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!