Rachunek ROR w Banku Millennium

Dzisiaj zaprezentujemy nowoczesne konto ROR w Banku Millennium. Bank co prawda pobiera opłaty za kartę, prowadzenie rachunku oraz ubezpieczenie, ale jeśli otrzymujesz na konto stałe wpływy (np. przelew wynagrodzenia) to bardzo łatwo unikniesz tych opłat i będziesz mógł się cieszyć darmowym kontem bankowym. W najlepszej sytuacji są osoby młode w wieku 18-26 lat. W ich przypadku istnieje możliwość przekształcenia zwykłego konta osobistego w konto studenckie i aby uniknąć opłat wystarczy raz w miesiącu dokonać płatności przy pomocy karty wydanej do konta. Niewielkim felerem tego rozwiązania jest  fakt, że w przypadku Konta Student 360° za Pakiet Bardzo Pomocny trzeba zapłacić 4,98 zł miesięcznie. 

 

 

Konta ROR przez internet

Podstawowe opłaty związane z kontem bankowym w Banku Millennium

Opłata za prowadzenie rachunku w Banku Millennium

Opłata za prowadzenie konta 360° wynosi  8 zł. Możesz uniknąć tej opłaty jeżeli na Twoje konto w poprzednim miesiącu wpłynie kwota nie mniejsza niż 1000 zł i dokonasz przynajmniej jednej płatności kartą debetową. Jeżeli wpłata pochodzi z konta prowadzonego przez bank Millennium to nie możesz być jego właścicielem lub współwłaścicielem.

Opłaty związane z karta debetową wydaną bezpłatnie do ROR

Przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia rachunku obsługa karty jest bezpłatna. Po tym okresie bank nalicza opłatę w wysokości 7 zł miesięcznie. Unikniesz opłaty jeśli na Twój rachunek bankowy w poprzednim miesiącu wpłynęło minimum 1000 zł z innego banku oraz dokonałeś przynajmniej jednej płatności kartą lub BLIK-iem.

Wypłaty z bankomatów w Polsce

Wypłaty z bankomatów należących do Banku Millennium są bezpłatne. Za wypłatę gotówki z bankomatów należących do BZ WBK i Planet Cash każdorazowo bank pobiera opłatę w kwocie 1 zł. Wypłata gotówki w pozostałych bankomatach kosztuje każdorazowo 5 zł. Podobnie jak w przypadku poprzednich opłat tej opłaty również można uniknąć. Wystarczy, że w poprzednim miesiącu na Twoje konto wpłynie 1000 zł przelewu wewnętrznego i przynajmniej raz w miesiącu zapłacisz kartą lub BLIK-iem za zakupy, a wszystkie bankomaty będą dla Ciebie bezpłatne. Przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia rachunku bank nie pobiera żadnych opłat za wypłaty z bankomatów.

Wypłaty z zagranicznych bankomatów

Jeżeli wypłacasz pieniądze w bankomacie za granicą to Bank Millennium naliczy opłatę w wysokości 2,5% wartości transakcji jednak nie mniej niż 9 zł. Tej opłaty również unikniesz zapewniając w poprzednim miesiącu wpływ zewnętrzny na konto w kwocie min. 1000 zł oraz przynajmniej raz zapłacisz kartą lub BLIK-iem. UWAGA!!! Przy wypłatach z bankomatów zagranicznych pobiera opłatę za przewalutowanie w wysokości 2% od wartości transakcji i tej opłaty nie można uniknąć.

Wpłaty i wypłaty gotówki

Za wpłaty gotówki we wpłatomatach oraz oddziałach banku nie jest pobierana żadna opłata. Wypłaty w oddziałach banku są darmowe a koszt wypłat w bankomatach podaliśmy nieco wyżej.

Opłaty za przelewy z ROR w Banku Millennium

Bank nie pobiera żadnych opłat za:

  • Przelewy krajowe ELIXIR samodzielnie wykonane przez Internet
  • Realizację zleceń stałych
  • Realizację poleceń zapłaty

Przelewy ekspresowe w kraju kosztują 5 zł. Przelewy w systemie SEPA kosztują 5 zł. Za przelewy zagraniczne trzeba zapłacić kwotę w wysokości 0,5% od wartości transakcji jednak nie mniej niż 20 zł i nie więcej niż 125 zł.

Konta ROR przez internet

Aktualne promocje KONTA 360°

Aktualnie w Banku Millennium są 2 aktywne promocje. Jeśli spełnisz warunki to możesz otrzymać łącznie nawet 560 zł. W promocji Money Mania X możesz otrzymać nagrody o wartości 200 zł. (100 zł w gotówce i dodatkowe 100 zł w postaci bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Czterech szczęściarzy może liczyć na dodatkową nagrodę w postaci bonu do serwisu wakacje.pl na kwotę… aż 1500 zł!!! Aby mieć szansę wa zgarnięcie tej nagrody należy oprócz spełnienia warunków opisanych poniżej dokonać po 5 transakcji karta lub BLIK-iem w miesiącach czerwcu i lipcu oraz aktywować aplikację mobilną.

Aby skorzystać z tej promocji należy złożyć wniosek o konto bankowe 360° w wersji zwykłej lub Student za pośrednictwem strony promocyjnej banku, która znajduje się: tutaj i założyć profil w aplikacji promocyjnej. Tych czynności należy dokonać nie później niż 29.05.2017 r.

Najpóźniej do dnia 31.05 2017 roku należy podpisać umowę o prowadzenie jednego z kont ROR w Banku Millennium: Konto 360° lub Konto 360° student.

W czerwcu oraz lipcu 2017 należy zasilić ROR  przelewem zewnętrznym na kwotę co najmniej 1000 zł i dokonać przynajmniej 1 płatności kartą lub BLIK-iem.

Do 31.07.2017  należy podać w aplikacji konkursowej numer nowo-otwartego konta.

Nagrody będą wypłacane w dniu w dniu 31 sierpnia na nowo-otwarty rachunek, który brał udział w promocji.

Promocja „Zyskaj 360 zł”

Niezależnie od opisanej wyżej promocji Money Mania X możesz wziąć udział w promocji „Zyskaj 360 zł”.

Czas trwania promocji:  do 31.01.2018 r.

Jak to działa?

  1. Otwórz Konto 360°
  2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej
  3. Płać kartą do konta i BLIKIEM

Jak zdobywasz premię?

Otrzymujesz zwrot 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIKIEM (również do 30 zł miesięcznie). Możesz zyskać aż 60 zł premii w każdym z 6 miesięcy!

Konta ROR przez internet

Posiadając konto w Banku Millennium możesz skorzystać również z szeregu usług dodatkowych takich jak:

  • Pakiet Bardzo Pomocny, który obejmuje pakiety ubezpieczeniowe takie jak Assistance Medyczny lub Assistance domowy. Pakiet Bardzo Pomocny jest aktywowany po otwarciu konta i przez pierwsze 12 miesięcy nie zapłacisz za niego ani grosza. Jeżeli po roku czasu zdecydujesz się na dalsze korzystanie z pakietu to jego miesięczny koszt będzie wynosił 4,98 zł.
  • „Pakiet Bezpieczeństwa” w skład którego wchodzi wysyłanie przez bank SMS-ów z informacjo o każdej transakcji karta oraz ubezpieczenie karty. W ramach pakietu otrzymujesz 25 SMSów miesięcznie. Po przekroczeniu tej liczby bank będzie pobierał 0,25 zł za każdy kolejny wysłany SMS. „Pakiet Bezpieczeństwa” jest automatycznie aktywowany po otwarciu rachunku i jeśli nie chcesz z niego korzystać możesz go zamknąć dzwoniąc na Infolinię. Jeśli chcesz nadal korzystać z tego pakietu to jego koszt wyniesie 2,99 zł za każdy miesiąc.

Czy warto otworzyć konto 360° w banku Millennium?

Centrala Banku Millennium
źródło: strona internetowa banku

Jeżeli otrzymujesz stałe wpływy na ROR w wysokości nie niższej niż 1000 zł miesięcznie oraz dokonujesz płatności kartą lub BLIK-iem to naszym zdaniem warto otworzyć konto w banku Millennium. Bardzo łatwo unikniesz opłat za konto i będziesz mógł cieszyć się darmowym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym. Dodatkowym atutem dla którego warto rozważyć otwarcie konta właśnie w tym banku są promocje, dzięki którym niewielkim wysiłkiem można zgarnąć trochę gotówki. Po otwarciu konta otrzymujesz bezpłatny dostęp do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej dzięki którym korzystanie z rachunku jest komfortowe i zapewnia stały dostęp do środków na nim zgromadzonych. Za otwarciem konta ROR w banku Millennium przemawia również to, że po spełnieniu niewygórowanych wymagań banku można mieć bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów. ROR w banku Millennium to funkcjonalne i nowoczesne konto bankowe.

Konta ROR przez internet