milkion kont w banku millennium

Żródło: Strona internetowa banku Millennium

Bank Millennium pochwalił się, że otworzył milionowe Konto 360°. Konto zostało otworzone w Braniewie. Posiadaczka milionowego konta otrzymała od banku specjalną nagrodę. Przez najbliższy rok bank będzie co miesiąc przelewał na jej konto kwotę 360 zł.

Konto wybierane przez młodych

Największą grupę posiadaczy tego konta to ludzie młodzi. Jak podaje bank aż 45% posiadaczy Konta 360° to osoby, które nie ukończyły 30 roku życia. Konto 360° powstało cztery lata temu i miało za zadanie sprostać codziennym potrzebom klientów. Sądząc po liczbie otworzonych rachunków wygląda na to, że te cele zostały zrealizowane. Konto w banku Millennium jest nie tylko atrakcyjne pod względem cenowym ale daje również szereg nowoczesnych usług dodatkowych takich jak produkty ubezpieczeniowe, biometria itp.

Posiadacze Konta 360° w banku Millennium bardzo aktywnie korzystają z bankowości. Do tej pory zrealizowali ponad 250 mln przelewów a przy pomocy kart wykonali aż 250 mln transakcji.

 

Zarabiaj na polecaniu konta w banku Millennium!

Posiadacze Konta 360° mogą polecać usługi banku Millennium innym osobom. Zarówno osoby polecające jak i polecone otrzymują od banku nagrodę. W programie „Lubię to polecam” zarejestrowało się do tej pory już ponad 240 tys. użytkowników. Więcej na temat tego programu napisaliśmy tutaj.

Łatwo unikniesz opłat za konto

Za podstawowe usługi związane z kontem bankowym w banku Millennium można w prosty sposób uniknąć opłat. Wystarczy spełnić dwa poniższe warunki:

  1. Zapewnić wpływy na rachunek w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł miesięcznie.
  2. Przynajmniej raz w miesiącu wykonać przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową karta lub BLIK-iem 

Po spełnieniu opisanych powyżej warunków:

  • Opłata za prowadzenie konta wynosi 0 zł
  • Opłata za obsługę karty wynosi 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe
  • Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą

Ponadto darmowe są przelewy krajowe samodzielnie wykonane za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że osoby które otworzą Konto 360° w banku Millennium mogą przez 12 miesięcy nieodpłatnie korzystać z pakietu ubezpieczeniowego assistance.

Gratulujemy bankowi Millennium tak dużego sukcesu i wyrażamy nadzieję, że oferta będzie ciągle rozwijana w kierunku potrzeb klientów.

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!