fbpx
Konto z ubezpieczeniem w Banku Millennium

Żródło: strona internetowa banku Millennium

Ubezpieczenie powiązane z kontem bankowym może być bardziej opłacalnie niż wykupienie indywidualnego ubezpieczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Przejrzeliśmy ofertę banków które proponują konto z ubezpieczeniem i naszą uwagę przykuła oferta Banku Millennium. Poniżej opiszemy dlaczego warto założyć konto w Banku Millennium i równocześnie skorzystać z oferowanego razem z kontem ubezpieczenia. Zakładając Konto 360° lub Konto 360° Student masz możliwość skorzystania z ubezpieczenia o nazwie „Pakiet Bardzo Pomocny”

Ile kosztuje konto z ubezpieczeniem w Banku Millennium?

Przez pierwszy rok za korzystanie z „Pakietu Bardzo Pomocnego” nic nie zapłacisz. Później bank będzie naliczał miesięczną opłatę w kwocie 4,98 zł miesięcznie co naszym zdaniem nie jest ceną wygórowaną. Jeżeli chodzi o koszt utrzymania rachunku to bank nalicza opłatę za prowadzenie rachunku w kwocie 7 zł/miesięcznie oraz opłatę za wydanie i obsługę katy debetowej w kwocie 4 zł/miesięcznie. Tych opłat można w łatwy sposób uniknąć. Wystarczy, że w danym miesiącu na Twoje konto w Banku  Millennium wpłynie kwota co najmniej 1000 zł i wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem a bank nie naliczy tych opłat.

Co zawiera „Pakiet Bardzo Pomocny” dodany do konta w Banku Millennium?

W skład „Pakietu Bardzo Pomocnego” wchodzą dwa ubezpieczenia: Assistance domowy i Assistance Medyczny. Posiadacz konta może w ciągu roku skorzystać z 7 świadczeń. Jeżeli konto jest wspólne to wszyscy posiadacze konta mogą skorzystać łącznie z 7 świadczeń.

Co obejmuje ubezpieczenie „Pakiet Bardzo Pomocny”?

„Pakiet Bardzo Pomocny” obejmuje specjalistyczną pomoc techniczną w razie awarii sprzętu RTV/AGD/PC, kradzieży z włamaniem, uszkodzenia zamków, zagubienia kluczy, zalania, pożaru lub innego zdarzenia losowego oraz pomoc medyczną dla siebie lub swojego dziecka w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Czy warto otworzyć konto w Banku Millennium?

Kilka miesięcy temu Bank Millennium pochwalił się, że liczba prowadzonych w tym banku rachunków przekroczyła milion. Milion osób nie może się mylić. Na pewno gdyby bank nie oferował dobrych warunków to nie skorzystało by z jego usług aż tyle osób. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Milion kont w Banku Millennium

Jak skorzystać z darmowego (przez rok) ubezpieczenia z kontem bankowym?

„Pakiet Bardzo Pomocny” dedykowany jest posiadaczom Konta 360° lub Konta 360° Student. Aby skorzystać z tego ubezpieczenia trzeba założyć jedno z tych kont. Najwygodniejszą drogą założenia konta w Banku Millennium jest Internet. Wystarczy, że klikniesz poniżej w przycisk „Złóż wniosek” a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do wniosku na stronie Banku Millennium. Formalności związane z założeniem konta załatwisz bezpłatnie bez wychodzenia z domu.

 

 

 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!