Wystartowała nowa promocja kont w Banku Millennium, która jest aktualna do 31 maja 2019r.
==> Sprawdź szczegóły!

Nowa promocja konta w Banku Millennium

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Banku Millennium to w najnowszej promocji możesz otrzymać od banku 200 zł. Wystarczy, że złożysz wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż 25 marca 2019 roku oraz spełnisz kilka dodatkowych warunków o których napiszę poniżej. Na podpisanie umowy o prowadzenie konta masz czas do 31 marca 2019 roku.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać nagrodę w promocji „Zyskaj 200 zł”

Tak jak już wyżej pisałem musisz w odpowiednim terminie otworzyć Konto 360° lub Konto 360° na specjalnej promocyjnej stronie, którą znajdziesz tutaj. Po otwarciu konta najpóźniej do 31 marca 2019 roku musisz aktywować aplikację mobilną do zarządzania swoim kontem w Banku Millennium. Kolejne 2 warunki są następujące:

  • W każdym z trzech kolejnych miesięcy zapewnij wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł
  • W każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonaj przynajmniej jedną płatność przy pomocy karty wydanej do konta lub BLIK-iem

Po spełnieniu tych warunków Bank Millennium wypłaci nagrodę na Twoje nowe konto nie później niż 16 lipca 2019 roku.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj

Ile kosztuje utrzymanie konta w Banku Millennium?

Posiadając Konto 360° Student  w Banku Millennium możesz bardzo łatwo uniknąć jakichkolwiek opłat związanych z utrzymaniem konta. Wystarczy że minimum raz w miesiącu będziesz dokonywał płatności kartą lub BLIK-iem.

Jeżeli posiadasz Konto 360° aby uniknąć opłat związanych z prowadzeniem konta musisz wykonać przynajmniej jedną płatność w miesiącu przy użyciu karty debetowej lub BLIK-a i zapewniać co miesiąc wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

Szczegółowe informacje na temat konta w Banku Millennium zamieściliśmy: tutaj 

Czy warto wziąć udział w promocji?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Wysokość nagrody jest dość atrakcyjna. Warunki, które trzeba spełnić aby otrzymać nagrodę nie są wygórowane. Poza tym Konta ROR w Banku Millennium są niezwykle funkcjonalne, zapewniają dostęp przez aplikację mobilną oraz bankowość internetową i bardzo łatwo można uniknąć opłaty za ich prowadzenie.

Otwórz tutaj promocyjne konto w Banku Millennium!

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!