fbpx

Wystartowała nowa promocja kont w Banku Millennium, która jest aktualna do 31 maja 2019r.
==> Sprawdź szczegóły!
Jak zalożyć konto w Banku Millennium

Źródło: Strona internetowa Banku Millennium

Bank Millennium przygotował promocję dla nowych klientów, którzy założą Konto 360° lub Konto 360° Student i spełnią określone przez Bank warunki. W promocji można otrzymać nawet 200 zł. Promocja trwa do 26 listopada 2018 r.

Co należy zrobić aby otrzymać nagrodę?

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić następujące warunki:

  • Najpóźniej do 26.11.2018 r. wyślij wniosek o otwarcie konta poprzez specjalną promocyjną stronę banku, którą znajdziesz pod tym linkiem. Umowa musi zostać podpisana nie później niż 30.11.2018 r.
  • Przed data 5.12.1028 r. pobierz i aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium dzięki której będziesz miał dostęp do swojego konta za pośrednictwem smartfonu
  • Zarówno w grudniu 2018 jak i w styczniu 2019 zapewnij wpływy na swoje nowe konto w Banku Millenium w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od banku nagrodę w kwocie 200 zł. Nagroda zostanie przekazana na Twoje konto najpóźniej do 15.02.1019 r.

Czy warto wziąć udział w promocji konta w Banku Millennium?

Naszym zdaniem warto wziąć udział w tej promocji. Nagroda jest dość wysoka a warunki, które uprawniają do jej odbioru nie są wygórowane. Wystarczy tylko skorzystać z aplikacji mobilnej i przez w każdym z 2 miesięcy zapewnić sumę wpływów na konto nie mniejszą niż 1000 zł. Bank nie stawia warunku, że musi to być wpływ wynagrodzenia. Może to być wpływ z innego Twojego rachunku, wpłata we wpłatomacie lub chwilowa pożyczka od znajomego.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj 

 

Czy opłaci się otworzyć konto w Banku Millennium?

Konto w Banku Millennium nie jest drogie w utrzymaniu i bardzo łatwo można uniknąć naliczania opłat. Zapewnia dostęp do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej dzięki czemu możesz zarządzać swoim kontem z dowolnego miejsca na świecie. Daje możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń , który przez pierwszy rok jest darmowy. Konta w Banku Millennium są bardzo popularne. Bank otworzył już w sumie ponad milion rachunków. Skoro pojawiła się możliwość otrzymania od Banku kwoty 200 zł to grzechem by było nie skorzystać z takiej promocji. Więcej na temat konta znajdziesz pod tym linkiem: Czy warto założyć konto w Millennium Bank?

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!