Konta ROR z premią w Credit agricole

Czy warto otworzyć konto w banku Credit Agricole? Jeżeli otrzymujesz stały wpływ na ROR np z wynagrodzenia za pracę i aktywnie korzystasz z karty debetowej to naszym zdaniem warto otworzyć w tym banku rachunek ROR. Jeśli nie masz stałych wpływów to musisz liczyć się z tym, że bank może naliczać comiesięczną opłatę za prowadzenie konta.Jeżeli masz konto w innym banku, na które wpływa Twoje wynagrodzenie to warto rozważyć przeniesienie konta do Credit Agricole. Za przeniesienie konta ROR bank wynagrodzi Cię premią w kwocie nawet 200 zł.

Czy warto otworzyć konto w banku Credit Agricole?

Koszty utrzymania konta w banku Credit Agricole

Otwarcie i prowadzenie ROR

Za otwarcie konta ROR bank nie pobiera żadnej opłaty. Bank nalicza opłatę za prowadzenie rachunku w wysokości 9.9 zł miesięcznie. Jednak gdy otrzymasz na w danym miesiącu przelewy na kwotę minimum 1500 zł bank zrezygnuje z naliczania tej opłaty. Jeżeli nie masz ukończonych 30 lat to wystarczą miesięczne wpływy w kwocie co najmniej 1000 zł aby uniknąć opłaty za prowadzenie ROR. Dlatego też wspominaliśmy na początku, że warto otworzyć konto w tym banku jeśli będzie wpływać na nie wynagrodzenie, jednakże bank nie stawia warunku, że wpływy na konto muszą pochodzić z tytułu wynagrodzenia. Po prostu jeśli Twój pracodawca będzie przelewał co miesiąc pensję to nie będziesz musiał pamiętać o zapewnieniu stałych wpływów.

Opłata za obsługę karty wydanej do konta

miesięczna opłata za kartę wynosi 7,9 zł. Możesz uniknąć tej opłaty jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł. Naszym zdaniem ten warunek nie jest trudny do spełnienia. Obecnie bardzo wiele punktów akceptuje płatności kartą, a taka forma zapłaty jest szybka i wygodna.

Wypłaty z konta w bankomatach

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Ile kosztują przelewy w banku Credit Agricole?

Za zwykłe przelewy krajowe, które wykonasz samodzielnie przez Internet lub telefon są darmowe. Realizacja poleceń zapłaty i zleceń stałych założonych przez Internet również jest darmowa.

Czy warto otworzyć konto w banku Credit Agricole?

Jak otrzymać 100 lub 200 zł od Credit Agricole?

Aby otrzymać od banku premię w kwocie 100 lub 200 zł musisz spełnić następujące warunki:

  • Złóż wniosek o otwarcie konta np tutaj oraz podpisz umowę o prowadzenie konta, kartę debetową (karta służąca do płatności bezgotówkowych oraz wypłacania gotówki w bankomatach)  i dostęp do konta przez Internet z serwisu CA 24. Konto musi być otwarte najpóźniej do 31.06.2017 r.
  • Wybierz wyciąg z konta w formie elektronicznej
  • Podpisz „Zlecenie przekazywania środków” i podaj dane pracodawcy, który będzie przelewał wynagrodzenie na Twoje nowe konto
  • Zapewnij comiesięczne wpływy na konto w kwocie nie mniejszej niż 3000 zł przez najbliższe 3 miesiące (aby otrzymać 200 zł). Jeżeli Twoje miesięczne wpływy przez najbliższe 3 miesiące nie wyniosą 3000 zł ale nie będą niższe niż 1500 zł to otrzymasz od banku 100 zł.

Możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że przez ostatni rok nie miałeś konta w banku Credit Agricole.

Czy warto otworzyć konto w banku Credit Agricole?

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!