fbpx
Konto dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Masz Kartę Dużej Rodziny? Korzystaj za darmo z konta w Credit Agricole!

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą w Banku Credit Agricole korzystać z produktów kredytowych, oszczędnościowych oraz konta bankowego na specjalnych warunkach. Skupimy się na tym, na co może liczyć posiadacz Karty dużej Rodziny chcący otworzyć konto bankowe w banku Credit Agricole.

Darmowe konto dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Standardowo aby uniknąć opłat za podstawowe usługi związane z „Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole trzeba spełnić stawiane przez bank warunki. Opis tych warunków znajdziesz w innym naszym wpisie na temat oferty kont bankowych w Credit Agricole, który znajduje się tutaj

Posiadacze Karty Dużej rodziny mogą liczyć na „specjalne” traktowanie. Jeśli zdecydują się otworzyć „Konto dla Ciebie” w Credit Agricole to bank nie pobierze żadnej opłaty za takie usługi jak: prowadzenie konta, obsługę karty wielowalutowej , zwykłe przelewy wykonane w bankowości internetowej, wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Aby te wszystkie wymienione wcześniej usługi były za darmo, nie trzeba spełniać żadnych warunków poza posiadaniem Karty Dużej Rodziny. 

 

 

– Zauważyliśmy, że wśród klientów mamy coraz więcej rodzin, a z naszych usług korzystają zarówno rodzice, jak i ich dzieci. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i dla wszystkich użytkowników Karty Dużej Rodziny zaproponowaliśmy nowe, bardzo atrakcyjne warunki korzystania z kont, a także produktów oszczędnościowych i kredytowych. To najszersza i najpełniejsza tego typu oferta na rynku. Jako bank uważny i odpowiedzialny społecznie, jesteśmy przekonani, że ułatwienia dla dużych rodzin są warte inwestycji, które zwrócą się w przyszłości – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole.

Co należy zrobić aby skorzystać ze specjalnych warunków dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny?

Jeżeli nie posiadasz jeszcze „Konta dla Ciebie” w Credit Agricole to przede wszystkim należy otworzyć takie konto. Po zapewnieniu stałych wpływów wystarczy udać się do dowolnej placówki Credit Agricole i okazać swoją Kartę Dużej Rodziny.

Jeżeli posiadasz już „Konto dla Ciebie” i zapewniasz na nim stałe wpływy, to wystarczy podejść do dowolnej placówki banku Credit Agricole i okazać Kartę Dużej Rodziny.

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!