fbpx
Zgarnij premię za przeniesienie konta do Credit Agricole

Źródło: Strona internetowa banku Credit Agricole

W promocji rachunku w Credit Agricole możesz otrzymać nagrodę nie tylko za przeniesienie konta z innego banku. Credit Agricole nagradza również za inne rodzaje aktywności na rachunku bankowym. Sam wybierasz za co otrzymasz nagrodę. Do wyboru są aż trzy nagrody. Poniżej przeczytasz za za co możesz otrzymać nagrodę.

Jakie nagrody mogę otrzymać w promocji rachunku w Credit Agricole?

Do wyboru masz 3 nagrody za trzy różne warunku do wykonania:

  • Za przeniesienie rachunku z innego otrzymujesz 100 lub 300 zł
  • Opłacasz swoje rachunki przelewem z konta w Credit Agricole? Otrzymujesz 5% zwrotu ale nie więcej niż 300 zł
  • Lubisz oszczędzać? Otrzymujesz od banku dopłatę w wysokości 50% wartości transakcji przeprowadzonych w ramach usługi systematycznego oszczędzania CAsaver

Pamiętaj, że możesz wybrać tylko jedną nagrodę. Przed przystąpieniem do promocji oblicz sobie który wariant będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą brać udział osoby, które po 1 kwietnia 2018 roku nie posiadały konta prywatnego w banku Ctedit Agricole oraz nie otrzymały do tej pory od banku premii za przeniesienie rachunku z innego banku.

Szczegóły promocji rachunku w Credit Agricole

Załóż konto najpóźniej do 14 lipca 2019 roku

Pierwszym krokiem jaki zrobisz aby móc wybrać nagrodę jest założenie konta w Credit Agricole nie później niż 14 lipca 2019 roku. Wniosek złożysz ze specjalnej promocyjnej strony która znajduje się tutaj. Podczas składania wniosku wybierasz którą nagrodę chcesz otrzymać.

Tak, chcę otworzyć konto w Credit Agricole i skorzystać z promocji!

Zapewnij wpływ

Jeśli najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia rachunku otrzymasz na swoje nowe konto wpływ to możesz brać udział w promocji.

Premia za przeniesienie konta do Credit Agricole

Jeżeli wybrałeś nagrodę 100 lub 300 zł za przeniesienie konta z innego banku to do odbioru nagrody konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Nie później niż 7 dni po otwarciu konta w Credit Agricole składasz podpisy pod upoważnieniem przy pomocy którego Credit Agricole przeniesie Twój rachunek z innego banku. W upoważnieniu podajesz dane swojego dotychczasowego rachunku, nazwy instytucji, które Credit Agricole powiadomi o tym by przekazywały Twoje wynagrodzenie, stypendium, rentę lub  emeryturę na nowy numer konta. Upoważnienie zawiera również dyspozycję zamknięcia konta, którego do tej pory używałeś.
  • Kolejnym warunkiem do odbioru nagrody za przeniesienie konta jest zapewnienie wpływów w odpowiedniej wysokości. Wpływy są wymagane przez kolejne 3 miesiące począwszy od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Zapewniając wpływy w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł otrzymujesz od banku 100 zł. Jeśli Twoje wpływy będą wyższe i przekroczą kwotę 3000 zł to otrzymujesz od banku 300 zł.

5% zwrotu za rachunki

Kolejną nagrodą do wyboru jest zwrot 5% wartości opłaconych rachunków.

Aby otrzymać zwrot zapewniasz w poprzedzającym miesiącu wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł.

Zwrot otrzymasz za rachunki za gaz, prąd, wodę, telefon, telewizję kablową. Bank będzie dokonywał zwrotu przez 12 miesięcy, ale maksymalna suma wszystkich zwrotów nie może przekroczyć kwoty 300 zł. Aby otrzymać zwrot trzeba wcześniej faktury wysłać do banku za pomocą specjalnego formularza lub okazać w placówce banku. Adres widniejący b]na fakturach musi być taki sam jaki podałeś do korespondencji we wniosku o założenie konta.  Odbiorcą faktury możesz być Ty lub współmałżonek. Podczas wykonywania płatności nazwa odbiorcy faktury i numer dokumentu muszą się zgadzać z dokumentami, które wcześniej dostarczyłeś do banku.

Premia w postaci połowy wartości transakcji wykonanych w ramach usługi CAsaver

Aby skorzystać z tej nagrody w miesiącu poprzedzającym musisz zapewnić wpływ na konto nie mniejszy niż 1000 zł oraz dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę nie mniejszą niż 300 zł. Bank dopłaca Ci połowę wartości zgromadzonych w danym miesiącu środków. Maksymalna kwota jaką bank dopłaci w ciągu miesiąca to 25 zł czyli rocznie jest to kwota 300 zł.

Ile kosztuje utrzymanie konta w Credit Agricole?

Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 9 zł. Za obsługę karty bank nalicza 7 zł miesięcznie. Koszty wypłaty gotówki z bankomatu, który nie należy do Credit Agricole to 5 zł za każdą wypłatę.  Powyższych opłat możesz uniknąć. Aby cieszyć się darmowym kontem zapewniasz w danym miesiącu wpływ na konto w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł oraz dokonujesz przynajmniej jednej transakcji kartą wydaną do konta lub BLIK-iem.

Czy warto skorzystać z promocji konta w Credit Agricole?

Naszym zdaniem warto skorzystać z tej promocji. Warunki promocji są bardzo elastyczne. Sam wybierasz na którą nagrodę się decydujesz. Przed wyborem nagrody warto poważnie się zastanowić, które z warunków będzie najłatwiej zrealizować. W promocji najwięcej mogą otrzymać osoby, które aktywnie korzystają z konta bankowego.

Tak, chcę otworzyć konto w Credit Agricole i skorzystać z promocji!

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!