Najpopularniejsze konta ROR

Sprawdź gdzie otwiera się najwięcej kont bankowych!

Serwis PRnews.pl które banki otworzyły najwięcej kont ROR w pierwszym kwartale 2018. Największy sukces odniosły ING Bank Śląski, Bank Millennium oraz PKO BP którym w ciągu pierwszego kwartału 2018 przybyło około 60 000 kont bankowych.  Nieco mniejszy wzrost odnotowały mBank, Bank Pekao oraz BZW BK. W tych bankach otworzono po około 40 000 nowych kont ROR. Są też banki w których w pierwszym kwartale 2018 spadła liczba prowadzonych kont w stosunku do poprzedniego kwartału. Najwięcej ROR-ów, bo aż prawie 20 000, ubyło w Banku Pocztowym. BOŚ Bank w tym czasie zamknął 2300 kont.

Niedawno Bank Pekao odświeżył swoją ofertę i jak ostatnio podał do tej pory przybyło aż 100 000 nowo otwartych kont bankowych. Całkiem możliwe, że w rankingu za drugi kwartał właśnie ten bank obejmie prowadzenie. W efekcie odświeżenia oferty bank obniżył ceny za niektóre usługi oraz wprowadził kartę wielowalutową. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

ING Bank Śląski kusi nowych klientów atrakcyjną promocją w której można zgarnąć nawet 140 zł. Promocja trwa do 31.07.2018 ale wiele na to wskazuje, że bank ogłosi jej kolejną edycję. Więcej na temat promocji w ING Bank Śląski pisaliśmy tutaj

Bank Millennium nie pozostaje w tyle i oferuje nie tylko promocje, ale również pakiet ubezpieczeniowy assistance bezpłatnie przez okres jednego roku. Dodatkowo osoby, które otworzą konto w banku  Millennium mogą wziąć udział w atrakcyjnym programie poleceń. Więcej na temat programu poleceń znajdziesz tutaj.

Bank PKO zapowiada od 4 sierpnia zmiany w cenniku. Wzrosną m. in. niektóre opłaty za konta ROR. Dobra wiadomość jest taka, że w dalszym ciągu będzie można po spełnieniu odpowiednich warunków uniknąć naliczania opłaty za konto. Zobaczymy czy te zmiany będą miały wpływ w na przyrost kont bankowych w kolejnych kwartałach.

Dane statystyczne pokazują, że w ostatnim czasie wzrasta ilość osób aktywnie korzystających z kart płatniczych a także aplikacji mobilnych. Wygląda na to, że Polacy w gąszczu nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez banki czują się jak ryba w wodzie.

 

 

 

DARMOWE WYPŁATY Z BANKOMATÓW!